Logo Dark

Hizmetler

CAR SOUND AMBİYANS

Araç Bakım & Servis

Aracınızla yaşayacağınız sorun ve arızanın giderilmesi için Car Ambiyans Türkiye çapına yayılmış geniş şube ağıyla hizmetinizdedir. Güvenilir ve hızlı servis hizmeti için ilk koşulun servise giren araçlara ilk seferde doğru tespitin yapılması çok önemlidir.

Car Ambiyans konusunda uzman ekipler ve gelişmiş teknolojili diyagnostik donanımlar sayesinde sorunun gerçek kaynağını tespit edilir ve böylece zaman kaybına yol açacak gereksiz uygulamaları eleyerek onarıma doğru yerden başlanır. Tüm bu süreç boyunca tespit edilen arızalar ve yapılacak işlemler hakkında müşterilerimiz en doğru şekilde bilgilendirilir.

Car Ambiyans servislerinde zamanınızın değerli olduğunu varsayımıyla hareket edilir; aracınız her daim söz verilen zamanda teslim alınır ve planlanan zamanda da teslim edilir. Konusunda tecrübeli ve uzman servis personel tarafından aracınızın sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edilir, tam zamanında çözüme kavuşturulur. Yüksek teknolojili yeni nesil araçların bakımı özel uzmanlık ve ekipman gerektirdiğinden servislerimizde her zaman en güncel ve orijinal cihazlar bulundurulmaktadır.